Close

5 Dziecinnie Łatwych Kroków,
Aby Skutecznie Budować Zdania Po Angielsku

Pobierz ten poradnik
jeszcze dzisiaj!

Co Musisz Wiedzieć, Żeby Zacząć Mówić Po Angielsku

BONUS!!!   
112 EMERGENCY CHART

Gdybyś ktoś cię nauczył tego w szkole, to dziś nie byłoby cię tutaj

9% Polaków nauczyło się angielskiego w szkole, 91% nauczę ja.

Koniecznie pobierz mój e-book, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak budować angielskie zdania. To jest naprawdę proste, nawet jeśli teraz nie wierzysz, że tak właśnie jest. W szkole nauka angielskiego jest po prostu źle zorganizowana, co sprawia, że jako młody-dorosły brakuje ci kluczowej umiejętności na rynku pracy. 


Po przeczytaniu i zastosowaniu tych 5 kroków, przekonasz się, jak banalne jest budowanie zdań w języku angielskim. Gdyby tak uczono w szkole, to teraz mógłbyś wykorzystać angielski do zmiany pracy na lepszą, wyjazdów zagranicznych, ściągania branżowej wiedzy ze stron anglojęzycznych czy podniesienia swojego poziomu zarobków. Angielski da ci to wszystko. Zacznij od zdań, zacznij od tego e-booka. Powodzenia

Po przeczytaniu tego ebooka na nowo uwierzyłem, że mogę nauczyć się płynnie komunikować w języku angielskim w ciągu miesięcy, a nie lat. Zszokowało mnie maksymalnie praktyczne podejście do nauki MÓWIENIA przez Sabinę. Kilkukrotnie podejmowałem naukę angielskiego, i zawsze byłem torturowany gramatyką, która bardziej mnie blokowała niż zachęcała do dalszej nauki.
Cieszę się, że trafiłem w sieci na tę publikację. Bo z niej dowiedziałem się, że to nie ja jestem odporny na angielski, tylko angielski był mi podawany w niestrawnej dla mnie formie. Z ręką na sercu polecam nie tylko lekturę tego ebooka, każdemu kto chce szybko i trwałe opanować język Sasów. Ale również skorzystać z metody nauki opracowanej przez Sabinę Polak- Tokarz.

Bardzo fajny tekst, łatwo i przyjemnie się czyta:) ma dużo przydatnych informacji, dużo efektów WOW zwłaszcza dla kogoś kto będzie się chciał uczyć i o wielu rzeczach nie wie. Plus za humor i lekkość:). Myślę, że wiele osób zmotywuje do nauki, bo raczej niewiele osób wie, że tak można się uczyć i że są ludzie, którzy tak myślą, a nie jak większość znanych mam nauczycieli, którzy tylko się skupiają na zakuwaniu słówek i struktur:). Ludzie, jak wiemy, chcą efektów, niekoniecznie siedząc nad notatkami:), więc ogólnie rewelacja !:)

Przekonam wszystkich, których znam, że potrzebują tę książkę.

Jakub Szukiełowicz
Internet Marketer

Co mówią osoby, które przeczytały
ten niesamowity ebook

Karolina Szalonek
Lektorka i pasjonatka nauki języka angielskiego

O autorce

Sabina Polak-Tokarz

11 lat doświadczenia w branży edukacyjnej. 7 lat doświadczenia
w biznesie. Współpracowała m.in. z Urzędem Miasta Oświęcim, Oświęcimskim Centrum Kultury, Społeczną Szkołą Zarządzania 

i Handlu. Ukończyła studia magisterskie z filologii angielskiej oraz studia podyplomowe z psychologii kierowania i negocjacji, a także
z tłumaczeń audiowizualnych. Pracowała również jako egzaminator, weryfikator i przewodniczący zespołów oceniających egzamin gimnazjalny i maturalny.


Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu psychologii sukcesu oraz pomaga pokonywać ograniczenia w mówieniu po angielsku. W pracy nastawiona na ciągły rozwój, testowanie nowości, personalizowanie materiału, tworzenie środowiska wspierającego efektywną naukę oraz zapewnienie luźnej, przyjacielskiej atmosfery i dużej dawki humoru.


Trener językowy i motywacyjny


Pobierz poradnik i ucz się mówić
z prędkością błyskawicy 

5 Dziecinnie Łatwych Kroków,

Aby Skutecznie Budować Zdania Po Angielsku

Co Musisz Wiedzieć,
Żeby Zacząć Mówić Po Angielsku

© 2017 MowPoAngielsku.pl - All Rights Reserved.