Dla kogo?

Rozumiesz, ale nie mówisz? A może uczyłeś się wiele lat i dalej twój poziom językowy Cię nie satysfakcjonuje?

A kiedy myślisz o nauce angielskiego to jesteś przekonany, że to nie będzie „szybka akcja”, a nauka zajmie Ci kolejne długie lata. Zgaduję, że możesz też widzieć proces nauki jako dość nudny, bo opierając się na wcześniejszych doświadczeniach, zdążyłeś zauważyć, że połowa książkowych materiałów co najmniej Cię nie interesuje. Możesz też myśleć, że nauka angielskiego kosztuje fortunę, a przynajmniej tyle już wydałeś i skoro tu jesteś to zwrot z inwestycji był marny lub średni.

Właśnie dla takich osób jak Ty

jest „Mów po angielsku

Dla osób, które:

  • już chcą się poddać, ale jeszcze szukają ostatniej deski ratunku,
  • szukają rozwiązania, aby w końcu pozbyć się kuli u nogi jaką jest brak znajomości angielskiego,
  • nie mogą przejść pewnego poziomu znajomości języka, a jest to niezbędne, aby awansować, swobodnie komunikować się z kontrahentami, czy zacząć sprzedawać swoje usługi na poziomie międzynarodowym.

Jeśli uważasz, że ty jesteś „trudnym przypadkiem”, to mam dobrą wiadomość, jesteś w naszej grupie docelowej. My kochamy trudne przypadki, bo satysfakcja z osiąganych wyników motywuje nas bardziej do działania. Jeśli uważasz, że nie masz talentu językowego, to uwierz, że po 10 lekcjach z nami zmienisz swoje nastawienie i będziesz oczy przecierał ze zdziwienia, gdy zobaczysz, ile jesteśmy w stanie z Ciebie „wycisnąć”.

 Jeśli szkoły językowe i zajęcia oparte na podręczniku nie spełniły twoich oczekiwań to fantastycznie, bo mamy podobne przekonania. Naszych oczekiwań też nie spełniają zabijające kreatywność standardy, bo przecież prawdziwa komunikacja tak nie wygląda.

SOCIAL MEDIA

Kontakt

Sabina Polak-Tokarz

tel.: 531 573 571 / WhatsApp

NEWSLETTER