O nas

Kto za tym

wszystkim stoi

Sabina Polak-Tokarz

Jeśli zależy ci na skutecznym nauczycielu z doświadczeniem przedsiębiorcy, to Sabina, czyli właściciela i twórca marki Mów Po Angielsku, spełnia oba warunki. 17 lat w branży edukacyjnej i 12 lat doświadczenia w biznesie daje pewność, że cokolwiek zrobisz i usłyszysz, będzie oparte na praktyce zawodowej i biznesowej. Ukończone studia na kierunku Filologii Angielskiej oraz studia podyplomowe na kierunkach Psychologii Kierowania i Negocjacji oraz Tłumaczeń Audiowizualnych oraz szereg kursów marketingowych i sprzedażowych stanowią gwarancję odpowiedniego poziomu merytorycznego. Sabina pracowała jako nauczyciel, lektor, trener biznesu, mentor, egzaminator maturalny i gimnazjalny, weryfikator Okregowej Komisji Egzaminacyjnej w zespole oceniającym matury, tłumacz ustny i pisemny, recenzent dla Oxford University Press, organizator projektów edukacyjnych.

Nauczyciel, tłumacz, autor

Sabina prowadzi zajęcia językowe online oraz pomaga pokonywać własne ograniczenia i bariery w nauce języka jak i budowaniu biznesów edukacyjnych. Jest autorką e-booków oraz materiałów edukacyjnych jak również mentorem ambitnych nauczycieli.
Sabina to niestrudzony odkrywca nowych idei dydaktycznych i biznesowych, które systematycznie przekłada na konkretne wyniki finansowe. Inspiruje się neurodydaktyką oraz wykorzystaniem potencjału mózgu, uwielbia język ciała, rozwój osobisty, szkolenia i konferencje oraz mierzenie się z coraz ambitniejszymi wyzwaniami. Występuje w roli trenera prowadzącego warsztaty, mówcy dzielącego się wiedzą ze sceny oraz mentora dla osób, które chcą kroczyć ścieżką rozwoju biznesowego. Z pewnością ujmie Cię jej pełna energii postawa, poczucie humoru i uśmiech.

Mercedes wśród fiatów

Kiedyś usłyszałam, że zajęcia z kimś innym poza mną to jak przesiąść się z Mercedesa na Fiata. Wtedy było to dla mnie zaskakujące, bo starałam się tylko pomóc osiągnąć jak najlepszy rezultat i byłam przekonana, że wszyscy tak robią, że wszystkim zależy na celu klienta, że wszyscy starają się dowieźć wynik, że wszyscy rozwijają się, żeby nieustannie podnosić jakość oferowaną uczniom. Ale każdy mierzy swoją miarą… Dopiero kilka lat później zrozumiałam, że faktycznie jestem Mercedesem wśród Fiatów i że takie same Mercedesy podjeżdżają do mnie, żeby do swoich osiągnięć zawodowych dołożyć kolejne, czyli angielski. 

Dziś pracuję z niesamowicie ambitnymi, rozwojowymi i inteligentnymi klientami, którzy zawodowo cudownie się realizują, posiadają ogromną wiedzę w swoich branżach, chcą pracować z najlepszymi i uczyć się od najlepszych. Cieszę się, że mam zaszczyt ich wspierać i dopingować w wychodzeniu na wyższe poziomy lub po prostu w spełnianiu marzenia o swobodnej komunikacji w języku angielskim. I Tobie i Nam po prostu zależy na czasie, rezultacie i wspierającej atmosferze. Dlatego spotykamy się na tym samym poziomie wartości.

Nasz zespół

W naszym zespole są tylko i wyłącznie nauczyciele, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę, cechują się wysokim zaangażowaniem oraz posiadają formalne kwalifikacje do nauczania języka, czyli ukończone studia filologiczne. Nie musisz pytać, możesz być pewien, że ktokolwiek Cię uczy lub będzie uczył posiada studia, nie certyfikaty. Dlaczego? Wiele osób na rynku umie mówić po angielsku, dlatego tylu jest „nauczycieli”. Stosunkowo niewielu jednak ukończyło studia, zna metodykę nauczania, standardy pracy z młodzieżą i dorosłymi oraz utrzymuje wysoki poziom. W moim zespole znajdą miejsce tylko i wyłącznie osoby, które świetnie władają angielskim, ale także dobrze poruszają się po metodyce nauczania języka, posiadają ładną wymowę i rozległą wiedzę. Naszym nadrzędnym celem jest doprowadzenie Cię do oczekiwanego wyniku w przyjaznej atmosferze, a ponieważ istnieje udowodniona korelacja między wynikami nauczyciela i ucznia, nasz zespół musi składać się z nauczycieli z najwyższej półki, zaangażowanych w swoją pracę, którzy dokładnie wiedzą, co robią. Przywiązujemy się do naszych podopiecznych, wspólnie cieszymy się z postępów oraz sukcesów, nie tylko językowych ale również zawodowych, które zostały osiągnięte dzięki naszemu wsparciu. Na naszym fanpage’u znajdziesz niejedną historię klienta, który przeszedł transformację i wykorzystał angielski do rozwoju swojej kariery lub spełniania osobistych marzeń i podróżowania. Wielu jest nam wdzięcznych, że w końcu znalazł się ktoś, kto faktycznie doprowadził ich do oczekiwanego wyniku.

SOCIAL MEDIA

Kontakt

Sabina Polak-Tokarz

tel.: 531 573 571 / WhatsApp

NEWSLETTER